Промислова сублімаційна сушарка LEO-130
Відвантаження замовлення: 4 місяці з дати розміщення замовлення
Пропозиція лише для підприємств та організацій
Промислова сублімаційна сушарка Leosmak вантажопідйомністю до 130 кг з довічною підпискою на модуль моніторингу.
Особливості:
- 100% нержавіюча сталь, камера та полиці, що миються, без електричних елементів всередині
- Пристрій «все в одному» – у комплекті преміальний вакуумний насос
- Обмежена потреба в технології заміни оливи
- Відстань 50 мм (для дек 20 мм або 40 мм GN 2/1)
- Радіаційне заморожування та обігрів на полицях
- Повністю автоматичний процес від початку до кінця
- Відкладений старт
- «Солодкий режим» для цукерок та солодощів, включаючи попередній розігрів до +70°C, випаровування та охолодження
- Модуль захисту від короткої втрати живлення
- Екологічно чиста технологія на основі холодоагентів з низьким індексом потенціалу глобального потепління
- Wi-Fi, дистанційне керування та моніторинг через мобільний додаток
- Віддалене оновлення прошивки через Wi-Fi
- Низький рівень шуму (~65 дБ)
- Компоненти, що надаються лідерами галузі
- 2 роки повної гарантії
- Підтримка клієнтів через персоналізовану групу WhatsApp та технічну службу в Європі
- Виготовлено в Європі
Технічні параметри:
- Місткість: до 130 кг/партія
- Розміри: 110 x 350 x 220 см
- Вага: 2000 кг
- Полиці: 9, загальна площа 12,58 кв.м
- Лотки: 36 GN2/1, глибиною 20 або 40 мм
- Діапазон заморожування та нагрівання: -25°C - +70°C
- Необхідне джерело живлення: 380 В, 12 кВт
- Споживання енергії ( розраховано на основі циклу 4 год заморожування, 20 год сублімації та 6 год вторинного сушіння) : 4,0 кВт⋅год/1 год
- Управління: сенсорний РК-екран, автоматичне або ручне налаштування параметрів, мобільний додаток

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leosmak |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сушки | Сублімаційна |
| Область застосування | Для сушіння овочів, Для сушіння фруктів, Для сушіння м'яса, Для сушіння риби, Для сушіння зелені, Для сушіння грибів, Для сушіння ягід, Для сушіння дріжджів, Для сушіння круп, Для сушіння макарон |
| Режим роботи | Циклічний |
| Потужність | 12 кВт |
| Максимальне завантаження | 130 кг |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Вид секцій | піддон |
| Висота секцій | 50 мм |
| Маса | 2000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 03 серпня 2026
